sobota, 22 grudnia 2007

Beyond Cyberspace

Nie chce mi się wysilać na jakiś podniosły i pompatyczny wstęp. Napiszę więc tylko, że zamierzam tu pisać zarówno o codzienności jak i moich różnych przemyśleniach, oraz tym co mnie interesuje i co według mnie jest warte prezentacji. Ponieważ lubię fotografować będę też umieszczał zdjęcia.
W skrócie: założyłem konto na blogspot żeby nie schamieć bo odzwyczaiłem się trochę od pisania, a tak będę miał okazję się wyprodukować i przy okazji poukładać troszkę chaos dnia codziennego ;) Swoją drogą po zakończeniu procesu rejestracji byłem nieźle zaskoczony jak duże możliwości i wygodny interfejs ma blogger. Parę lat temu pisałem co nieco za pośrednictwem blog.pl jednak poziom techniczny oraz możliwości obu tych platform blogowych są nieporównywalne. Na dodatek blogger jest całkowicie darmowy. Google pokazało więc po raz kolejny, że rządzi internetem w prawie każdej dziedzinie. Moje przemyślenia czy to dobrze, czy źle napiszę natomiast kiedy indziej.

2 komentarze:

REBdomine pisze...

miałam już kilka blogów,po pewnym czasie o nich zapominałam,może dlatego że wiekszość znajomych nie miała i nie było tej wymiany komentarzy i sprawdzania co u kogo się dzieje;] Pisz - będe of course zaglądać.

wredonisia pisze...

ja jestem mistrzynia myloga, nie znam sie na innych, ale mam nadzieje że pokażesz na co blogspota stać...więc, na początek życzenia "lekkiego pióra..klawisza" żeby ten blog okazał sie potzrebny, przydatny i tak dalej, bo człowiek po prostu czasem chce sie wypisać.